Patenty na gładkie nogi

Patenty na gładkie nogi

Wiadomo, że obecnie istnieje naprawdę wiele różnego rodzaju sposobów na depilację. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że nawet nogi bez włosów nie zawsze są idealnie gładkie. Na co zwracać uwagę? W jaki sposób można je pozyskać?Balsam to nie wszystko
Owszem dobrze dobrany balsam jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda, w końcu po jego użyciu nogi są wyraźnie gładsze. Jednak aby miał szansę on zadziałać, na samym początku warto jest usunąć martwy naskórek. To właśnie on powoduje uczucie szorstkości w dotyku, dlatego ma to tak ogromne znaczenie dla tego, w jaki sposób będziemy się czuły w swoim ciele. I tak wykonywanie peelingu minimum dwa razy w tygodniu to konieczność. W ten sposób można nie tylko pozbyć się martwego naskórka, ale również sprawić, że skóra stanie się znacznie bardziej jędrna. Dlaczego tak się dzieje? Masując ją ostrą szczotką czy też balsamem z drobinkami nie tylko ścieramy nadmiar naskórka, ale również ją masujemy.
Nawilżaj cały czas
Regularnie wykonywany peeling i stosowanie balsamu to jedno, natomiast jest coś jeszcze, o czym wiele osób zupełnie zapomina. A mianowicie jest to nawadnianie swojego organizmu od środka. Warto jest wypijać każdego dnia minimum dwa litry wody, natomiast w czasie upałów znacznie więcej.
Zdj. Rossmann

Napisz odpowiedź

Your email address will not be published.